MĘŻCZYZNA MI TO WYZNA, KOBIETA SIĘ NIE PRZYZNA. CAŁA PRAWDA O DOBORZE PARTNERA.

art-girls-graffiti-2724

Mężczyzna mi to wyzna,
kobieta się nie przyzna

Mężczyzna nie ma problemu ze stwierdzeniem, że podoba mu się seksowna kobieta. Jest nawet w stanie stwierdzić, że seksowna musi wpasować się w jego kryteria oczekiwań. Punkt pierwszy tyłek, punkt drugi piersi, punkt trzeci dłonie czy jak tam sobie sam to w główce poukłada. Do tego bez mrugnięcia okiem doda, że owa kobieta wcale nie musi być mistrzynią intelektualnej riposty.

Kobieta natomiast, niezmiennie od wieków, ma obawy przed zwerbalizowaniem własnych oczekiwań względem mężczyzn. Najpierw nie pytano jej o zdanie, a gdy je po wiekach wywalczyła to i tak zawzięcie milczy. Cóż więc mi pozostaje jeśli nie wyręczenie kobiet wszelkiej maści w precyzyjnym określeniu kryterium doboru Partnera?
Wszystkie mamy wspólny mianownik – każda szuka mężczyzny imponującego jej intelektualnie. Tak, rozwijamy się z dekady na dekadę jak szalone, ale wciąż lubimy ogrzać się w blasku męskiego intelektu.

Feministka spoliczkuje
Szowinista zatriumfuje

Spoliczkuje mnie polska feministka za słowa świadczące o sprowadzeniu nas do roli kobiet trwających przy boku mężczyzny. Nic bardziej mylnego. Kobieta potrzebuje znaleźć w mężczyźnie intelektualnego Partnera. Równorzędnego, z polotem. Który ją zaskoczy a czasem również przeskoczy. I co w tym złego? Czyż wspomniałam gdziekolwiek, że ona nie przeskoczy również jego, w innej sferze?  Feministki walczyły przez lata o prawo do szczęścia rozumianego przez wolność do własnych wyborów. Dlaczego więc nie potrafią zrozumieć, że każdy inaczej definiuje swój wybór? Kobieta potrzebuje intelektualnego Mount Everestu, na miarę indywidualnych oczekiwań, aby się nie wstydzić.

Kiedy on nie imponuje
to kobieta nie szanuje

Kobiety nie lubią się wstydzić. Nie potrafią tym samym zaakceptować ułomności intelektualnej mężczyzny. Zaczyna się od kpiących żartów, ewaluuje to w stronę utraty szacunku do Partnera i przeradza w pierwszy etap poszukiwań kogoś na jego miejsce. Wędrówka po kolejnych szczeblach drabiny społecznej jaką odbywają codziennie kobiety [i chwała im za to] przekłada się na wiele niepowodzeń w związkach.

Kobiecie coraz trudniej odnaleźć Partnera, który spełni to jakże proste kryterium – zaimponuje swoim umysłem a nie tylko bicepsem. Tylko wtedy będą żyli długo i szczęśliwie.

Oto prawda unikalna
dla zasady nietrywialna