KSIĄŻKA Z DZIURĄ

IMG_7285Pamiętacie swoje dzieciństwo? Stare pudło było statkiem piratów, drzewo latarnią morską a w dziupli ukryty był skarb. Tylko my widzieliśmy ten skarb i do dziś wiem, że był najcenniejszym skarbem jaki było dane mi odnaleźć. Dlaczego? Bo skrzynia pełna skarbów to było dzieło mojej wyobraźni. A wyobraźnia to dar. Dzięki niej jako dorośli możemy projektować marzenia, do których dążymy.

Dlatego uwielbiam poranną Hanię, która stoi przed lustrem i tanecznymi ruchami rąk zakłada naszyjniki „na niby”, przybiega z „na niby” pomalowanymi paznokciami w sukni do ziemi. Takiej „na niby’. Cieszę się z tego chyba bardziej niż ona, bo wiem, że dzięki temu jej świat jest bardziej kolorowy. Daje mi to siłę i radość. Daje poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że nie muszę mieć portfela pełnego pieniędzy bo moje dziecko potrafi cieszyć się z tego co ma. A resztę jest w stanie sobie wyobrazić.

Kiedy dotarła do nas przesyłka wiedziałam, że 20 złotych wydanych na książkę będzie warte znacznie więcej. Będzie inwestycją w teatr, koparkę, własny drapacz chmur, najlepszy aparat fotograficzny i bajeczną planszówkę. Będzie też pomocą dla mnie, Pana Taty i każdej osoby spędzającej czas z Hanią bo podpowie zabawy, które można później kontynuować przez długie godziny.

Tullet jak zwykle nie potrzebuje zasilacza, ewentualnie w postaci kawy dla nas aby wytrwać w zabawie, która nie ma końca! „Książka z Dziurą” czyli nasza największa inspiracja ostatnich dni. Książka, której urok tkwi w prostocie. Dziura, jest wszystkim co podpowie nam autor i nasza wyobraźnia. Czarno biała forma umożliwia wyżywanie się na książce artystycznie. Każdy egzemplarz staje się tym wyjątkowym i niepowtarzalnym.

To jak, wskakujecie z nami do dziury?

IMG_7281 IMG_7254 IMG_7257 IMG_7259 IMG_7251 IMG_7268 IMG_7269 IMG_7273 IMG_7264 IMG_7263 IMG_7262 IMG_7282 IMG_7279 IMG_7284 IMG_7289