LABIRYNT W POLU KUKURYDZY

DSC05095Wakacje powoli się kończą. Na ich zakończenie mam dla Was piękne kadry uchwycone w fantastycznym miejscu, które odkryliśmy podczas naszego drugiego w tym roku pobytu nad morzem. Tak, dobrze słyszeliście. Pomimo żaru tropików, który nas otaczał, morskich atrakcji w najpiękniejszej postaci (fal i złotego piasku) zdobyliśmy się również na odmianę od plażowania. Zawsze twierdziłam, że dziecko jest największym aktywatorem działań wszelakich. Czułam, że potrzeba nam odmiany i atrakcji, która odświeży radość z wakacjowania w oczach Hani.

Tak trafiliśmy do Swarzewa. A w nim doświadczyliśmy prostej a zarazem fantastycznej rodzinnej rozrywki. Odwiedziliśmy Labirynt w Polu Kukurydzy! Wystarczyło odpowiednio wyciąć i uformować ścieżki w wielgaśnym polu kukurydzy, wręczyć mapki, ukryć skarb i odpowiednio podkręcić emocje by pole kukurydzy stało się wyspą tajemnic a my poszukiwaczami zaginionej Arki. Zresztą sami zobaczcie!

Cieszę się, że powstaje coraz więcej ciekawych, kreatywnych miejsc wspólnej rodzinnej zabawy! Jeśli macie swoje ulubione koniecznie się nimi podzielcie!
DSC05097 DSC05098 DSC05102 IMG_4160 DSC05114 IMG_4165 IMG_4172 IMG_4178 IMG_4182 IMG_4226 IMG_4206 IMG_4186 IMG_4196

  • http://jagielki.pl Nat

    o nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, bardzo fajnie zrobione :D jak przeczytałam „labirynt w polu kukurydzy” od razu przyszły mi na myśl wszystkie horrory gdzie takie pole jest obowiązkowe hehe.

    • http://fleximama.pl/ Malg.Zdzieblowska

      Miałam to samo skojarzenie!!!!