Top 5 najlepszych ćwiczeń, aby uzyskać formę w zaledwie 4 dni

Fitness i ruch

Porozmawiajmy o najważniejszej rzeczy, która jest uzyskanie fit ciała. Myślę, że nie jest to łatwe zadanie, ale jeśli chcesz uzyskać sprawne ciało, to musisz przestrzegać kilku skutecznych treningów. Omówmy kilka prostych i skutecznych wskazówek treningowych dla początkujących.

1)Push up

Musisz być znając to ćwiczenie, więc niech to łatwe dla Ciebie. Kiedy położysz się na podłodze, wtedy wykonasz ćwiczenie pushup. Musisz trzymać swoje ciało prosto, więc nie zginaj szyi ani pleców.

2)Unoszenie zgiętych nóg

Aby wykonać to ćwiczenie musisz się położyć i podnieść jedną z nóg do góry. Musisz podnieść nogę tak wysoko, jak tylko możesz i utrzymać ją przez kilka sekund.

3)Przysiady

Kiedy usiądziesz na podłodze wtedy wykonasz ćwiczenie przysiadu. Musisz trzymać ciało prosto, a stopy powinny być rozstawione na szerokość ramion. Teraz powoli opuść się i podnieś kolana tak wysoko, jak możesz.

4)Wypady

Do tego ćwiczenia musisz stanąć na palcach, a następnie zgiąć się do przodu i dotknąć palców. Teraz szybko wróć do pozycji wyjściowej.

5)Crunches

Ćwiczenie crunch możesz wykonać kładąc się na podłodze i podkładając ręce pod głowę. Teraz podnieś swoje ciało do góry i opuść je.

Wnioski:

Jeśli jesteś początkująca to powinnaś zacząć najpierw od najłatwiejszych ćwiczeń. Wiem, że większość z was już zaczęła wykonywać te ćwiczenia, ale jestem pewna, że pokochacie rezultaty. Jeśli nie wykonujesz żadnych ćwiczeń, to proponuję Ci spróbować tych ćwiczeń.